ONLINE KLUBY

O NÁS

Sme sebestačné občianske združenie zamerané na boj proti drogám. Pôsobíme od roku 2013 a to najmä cez terénnu prácu v uliciach a stretávanie na kluboch. 

 

KLUBY

Kluby prebiehajú raz týždenne a to v každý utorok o 18:00. Sú vedené zážitkovou formou, prostredníctvom diskusií na rôzne témy. Každému je daný priestor na riešenie či zhodnotenie týždňa a svojho prežívania. Pod vedením vedúceho klubu prebieha diskusia, hľadanie riešenia alebo nasmerovania. Kluby sú určené pre aktívnych užívateľov drog, abstinentov a ich príbuzných, či blízkych.

 

ONLINE KLUBY

V súčastnosti ponúkame aj možnosť zúčastniť sa klubu virtuálne, teda online z domu. Postačí k tomu mobilný telefón alebo tablet  s prístupom na internet. 

 

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

K video prenosom využívame voľne dostupnú aplikáciu Zoom. Spustenie prenosu nevyžaduje technické znalosti a nie je spojené so žiadnymi poplatkami. Aplikácia je voľne dostupná na Google Play (Obchod Play) alebo Apple Store (pre Iphone). Po jej nainštalovaní nie je potrebná registrácia ani vytváranie účtu - postačí zadať 10 miestne číslo a aplikácia Vás pripojí priamo do klubu, odkiaľ sa vysiela LIVE prenos.

 

NÁVOD

1. V mobilnom telefóne si otvorte Play Store (Obchod Play), príp. App Store (ak používate Iphone)

2. Napíšte do vyhľadávača názov aplikácie: Zoom Cloud Meetings

3. Stiahnite si aplikáciu.

4. Po otvorení kliknite na Join a Meeting 

5. Do prvého políčka (Meeting ID) napíšte identifikačné číslo 918 826 9346 a kliknite na tlačidlo Join

6. Kkliknite na Call Using Internet Audio

Hotovo, budete vidieť ostatných účastníkov. 

 

 

 

Loading...
Loading...